Oscar Reuterswärd blandteknik

Oscar Reuterswärd blandteknik
Oscar Reuterswärd blandteknik

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (född 1915-2002): Egyptiska figurer, signerad och numrerad 3144, blandteknik, bildmått ca 27x19 cm

857121

2020-12-22