Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): komposition med häst signerad och numrerad 73/260 Göran Folcker 76, färglitografi ca 65x59 cm

857128

2020-12-28