Tommy Östman

Tommy Östman
Tommy Östman

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

TOMMY ÖSTMAN. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 155/225, färglitografi ca 47x61

Kuntoraportti

857147

Päivämäärä:

2020-12-27