Skänkskåp allmoge
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNKSKÅP, 1700-tal, furu, beslag i smide, dörr samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 211, 127x49 cm, nyckel finns
Bruks och åldersrelaterat slitage, renoverat och kompletterat, färg bortplockad
857152
2020-12-21