Skänkskåp allmoge

Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNKSKÅP, 1700-tal, furu, beslag i smide, dörr samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 211, 127x49 cm, nyckel finns

Bruks och åldersrelaterat slitage, renoverat och kompletterat, färg bortplockad

857152

2020-12-21