Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): "Båtbrygga", signerad och daterad Olle Hjortzberg 1917, akvarell, ca 25x33 cm

857156

2020-12-22