Vaser 2 st, Monica Bratt, Reijmyre

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONICA BRATT, vaser 2 st., Reijmyre, blå glasmassa, 1900-talets mitt, veckad kant, höjd ca 24-26 cm

Den mindre med flertalet nagg

857167

2020-12-22