Vårt vackra Stockholm med Carl Larsson etsning
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VÅRT VACKRA STOCKHOLM., Utgivet till förmån för Daniel Fallström-fonden. Stockholm (Bröderna Lagerström) 1920, ETSNING, Carl Larsson, monogramsignerad av Karin Larsson samt 39 planscher efter Goodwin, Upplaga i 200 exemplar varav detta ex. nr. 191, halvfranskt band
Ytskadoe
857172
2020-12-21