Nils Rundgren Björnjägarn 2 blandteknik på papper

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS RUNDGREN "Björnjägarn" (1890-1971): (2) Utan titel, blandteknik på papper, signerade och daterade 1956 samt 1969, ca 34x34 resp 26x38 cm

Den ena lös i ram samt gulnad

857173

2020-12-22