Carl Larsson etsning
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): Direktör Thorsten Laurin, monogramsignerad C.L, etsning, med dedikation " Till bokhandlare Sew(?)ed Sjöholm från Thorsten Laurin", bildmått ca 14x11 cm
Fläck upptill, något gulnad
857196
2020-12-22