Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): Direktör Thorsten Laurin, monogramsignerad C.L, etsning, med dedikation " Till bokhandlare Sew(?)ed Sjöholm från Thorsten Laurin", bildmått ca 14x11 cm

Fläck upptill, något gulnad

857196

2020-12-22