Stolar stapelbara

Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

STOLAR, 7 st, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift nederländska skolstolar, bok, stapelbara, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage, skador och fläckar

857197

2020-12-21