Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
STOLAR, 7 st, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift nederländska skolstolar, bok, stapelbara, sitthöjd 46 cm
Bruksslitage, skador och fläckar
857197
2020-12-21