Francesco Musso olja på duk

Francesco Musso olja på duk
Francesco Musso olja på duk
Francesco Musso olja på duk
Francesco Musso olja på duk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCESCO MUSSO (född 1942), olja på duk, signerad och daterad 2008, figurkomposition, 91x72 cm.

Smärre slitage.

857201

2021-01-10