Francesco Musso olja på duk

Francesco Musso olja på duk
Francesco Musso olja på duk
Francesco Musso olja på duk
Francesco Musso olja på duk

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCESCO MUSSO (född 1942), olja på duk, signerad och daterad 2008, "ipaparazzi", 91x72 cm.

Smärre slitage.

857204

2021-01-10