Oscar Reutersvärd omöjliga figurer
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): "Fifteen European impossible figures", Mapp med 15 st färglitografier, samtliga signerade och numrerade, bladstorlek ca 39x29 cm
Mapp med påskrift i blyerts 107/190
857216
2020-12-22