Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1700-talets mitt, Chippendale, England, valnöt, profilerad skiva, delvis skuren dekor, svängda ben med fotavslutningar i claw and ball, höjd 71, 80x53 cm
Sprickor och slitage
857224
2020-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här