Bord Chippendale

Bord Chippendale
Bord Chippendale
Bord Chippendale
Bord Chippendale
Bord Chippendale
Bord Chippendale
Bord Chippendale
Bord Chippendale

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1700-talets mitt, Chippendale, England, valnöt, profilerad skiva, delvis skuren dekor, svängda ben med fotavslutningar i claw and ball, höjd 71, 80x53 cm

Sprickor och slitage

857224

2020-12-21