Klubbat för:
220 EUR
Utropspris
300 EUR
GUSTAF MÖLLENBORG, fat, silver, Stockholm 1852, rund form med växtdekor runt brättet, diameter 25 cm, vikt ca 430 g.
Bruksslitage, mindre bucklor.
857228
2020-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här