Gustaf Möllenborg silver fat

Gustaf Möllenborg silver fat
Gustaf Möllenborg silver fat
Gustaf Möllenborg silver fat
Gustaf Möllenborg silver fat
Gustaf Möllenborg silver fat
Gustaf Möllenborg silver fat

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

GUSTAF MÖLLENBORG, fat, silver, Stockholm 1852, rund form med växtdekor runt brättet, diameter 25 cm, vikt ca 430 g.

Bruksslitage, mindre bucklor.

857228

2020-12-21