Olle Baertling flagga

Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Flagga, ur sviten "Flags for America´s Cup", signerad Baertling, numrerad 9/250, serigrafi på textil, ca 68x43 cm

Enstaka fläck på tillsydd bård

857237

2020-12-22