Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ROJ FRIBERG (1934-2016): mediet, litografi, signerad Rf.98 och numrerad 62/150, bildmått ca 66x52 cm
Zustandsbeschreibung
857238
2020-12-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner