Roj Friberg

Roj Friberg
Roj Friberg

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ROJ FRIBERG (1934-2016): mediet, litografi, signerad Rf.98 och numrerad 62/150, bildmått ca 66x52 cm

Zustandsbeschreibung

857238

2020-12-30