Marja Hakala 2 st litografier

Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

MARJA HAKALA (född 1947) 2 st litografier, signerade samt daterade -01, ca 27x27 cm/st

857240

2020-12-28