Eric Rhönnstad oljemålning
Valmis
2020-12-22
857242
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980): Vinterlandskap, signerad Eric Rhönnstad, olja på pannå, ca 29x35 cm