Klubbat för:
4 600 SEK
5 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Flagga, ur sviten "Flags for America´s Cup", signerad Baertling, numrerad 9/250samt 2->, serigrafi på textil, ca 68x43 cm
En noppra på tyget
857246
2020-12-22