Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJ, England, 1900-talets andra hälft, oxblodsskinn, djuphäftad med pärlspikade kanter, lös sittplymå, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
857250
2020-12-30