Fåtölj England 1900-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJ, England, 1900-talets andra hälft, oxblodsskinn, djuphäftad med pärlspikade kanter, lös sittplymå, sitthöjd ca 43 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
857252
Päivämäärä:
2020-12-30