Cigarrskrin silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CIGARRSKRIN, silver, C.G Hallberg, Stockholm 1919, lock med invändig förgyllning, träinredning, höjd ca 8,5 cm, 19 x 13,5 cm, bruttovikt ca 625 gram
Repor, mindre märken och bucklor, gravyr framtill samt insida lock
857256
2021-01-06