Cigarrskrin silver

Cigarrskrin silver
Cigarrskrin silver
Cigarrskrin silver
Cigarrskrin silver
Cigarrskrin silver
Cigarrskrin silver
Cigarrskrin silver
Cigarrskrin silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARRSKRIN, silver, C.G Hallberg, Stockholm 1919, lock med invändig förgyllning, träinredning, höjd ca 8,5 cm, 19 x 13,5 cm, bruttovikt ca 625 gram

Repor, mindre märken och bucklor, gravyr framtill samt insida lock

857256

2021-01-06