Ikea Leksvik

Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKEA, "Leksvik", bokhylla, 1900-talets slut, bemålad i rosa, höjd ca 190 samt 85x29 cm

Bruksslitage, senare bemålad

857257

2020-12-27