Golvur 1700-tal

Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVUR, England, 1700-tal, kinesiserande dekor, slag, bronserad urtavla, höjd ca 235, lod samt pendel finns

Slitage, urtavla med lös dekor, SAV garanterar ej funktionen

857266

2020-12-22