Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVUR, England, 1700-tal, kinesiserande dekor, slag, bronserad urtavla, höjd ca 235, lod samt pendel finns
Slitage, urtavla med lös dekor, SAV garanterar ej funktionen
857266
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här