Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
200 EUR
ERKKI HERVO (1924-1994) "4-85", signerad samt daterad -85, träsnitt 5/30, T.p.l´a, 45x53 cm
857281
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här