Nattduksbord England 1900-tal

Nattduksbord England 1900-tal
Nattduksbord England 1900-tal
Nattduksbord England 1900-tal
Nattduksbord England 1900-tal
Nattduksbord England 1900-tal
Nattduksbord England 1900-tal
Nattduksbord England 1900-tal
Nattduksbord England 1900-tal
Nattduksbord England 1900-tal
Nattduksbord England 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

800 SEK

NATTDUKSBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanér i mahogny, 3 lådor, utdragbar skiva med grönt läder, höjd ca 72, 46x31 cm

Slitage, repor

857282

2020-12-30