Klubbat för:
700 SEK
800 SEK
NATTDUKSBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanér i mahogny, 3 lådor, utdragbar skiva med grönt läder, höjd ca 72, 46x31 cm
Slitage, repor
857282
2020-12-30