Carl Malmsten lilla åland stol

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Lilla Åland", stol, för Stolab, samtida, svartlackerad, stämplad undertill, sitthöjd ca 44 cm

Ingår i temaauktrionen New Nordic

Smärre slitage

857294

2020-12-29