Sophus Frandsen "Fibonacci", takarmaturer, 1 par,

Sophus Frandsen
Sophus Frandsen
Sophus Frandsen
Sophus Frandsen
Sophus Frandsen
Sophus Frandsen
Sophus Frandsen
Sophus Frandsen
Sophus Frandsen
Sophus Frandsen
Sophus Frandsen
Sophus Frandsen
Sophus Frandsen
Sophus Frandsen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000 SEK

SOPHUS FRANDSEN, "Fibonacci", takarmaturer, 1 par, Fog & Mørup, Danmark 1960-tal, koppar, höjd ca 30, diameter 47 cm

smärre slitage, patina

857317

2021-02-28