Servisdelar Rörstrand
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
RÖRSTRAND, servis, 18 dlr, 1900-talets början, porslin med röd kant, bestående av, 7 assietter, 5 efterrätt, sockerskål med lock, 5 uppläggningskålar/fat, ca 18-30 cm
2 tallrikar med nagg, slitage
857327
2020-12-29