Servisdelar Rörstrand

Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

RÖRSTRAND, servis, 18 dlr, 1900-talets början, porslin med röd kant, bestående av, 7 assietter, 5 efterrätt, sockerskål med lock, 5 uppläggningskålar/fat, ca 18-30 cm

2 tallrikar med nagg, slitage

857327

2020-12-29