Ann Wolff, "Aluna", skulptur
Klubbat för:
7 600 SEK
Schätzwert
9 000 SEK
Beschreibung
ANN WOLFF, skulptur, "Aluna", aluminium, Byarums Bruk 2013, märkt "Aluna Ann Wolff 2013 The Sculpture Project Byarums Bruk" samt signerad Ann Wolff och numrerad 30/65, höjd 60 cm, 43 x 11 cm, på teaksockel 53 x 28 x 3 cm
Zustandsbeschreibung
Obetydligt slitage
857348
2020-12-28