Hänge med kedja silver 1930-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGE, med kedja, silver, onyx med dekor av briljant ca 0,04 ct, millegriffe, 1930-tal, svenska importstämplar, höjd inkl. ögla 4,1 cm, kedjans längd 47 cm

857358

2020-12-26