Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄNGE, med kedja, silver, onyx med dekor av briljant ca 0,04 ct, millegriffe, 1930-tal, svenska importstämplar, höjd inkl. ögla 4,1 cm, kedjans längd 47 cm
857358
2020-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här