Johan Fredrik Martin Stockholm

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK MARTIN, STOCKHOLM: "Stockholm sedt från Mose-Backe på Södermalm, J.F.Martin 1805, etsning motivmått 44x70 cm, sengustaviansk ram pärlstavdekor, hörnfleuroner

Gulnader, ram med skador

857361

2020-12-25