Beruzze ukrainsk konstnär oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

BERIZZE***, Ukrainsk konstnär, 1800/1900-tal, musikant, bär signatur, olja på pannå av papp, 37 x 22 cm

repor

857366

2021-01-16