Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
BERIZZE***, Ukrainsk konstnär, 1800/1900-tal, musikant, bär signatur, olja på pannå av papp, 37 x 22 cm
repor
857366
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här