Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
GÖTEBORG, 6 dlr, fiskservis, porslin, bestående av: 3 såssnipor, 3 fat, längder ca 19-53 cm
Missfärgningar, krackeleringar
Såssnipa med sprickor, fat med nagg
857372
2020-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här