Fiskservis Göteborg

Fiskservis Göteborg
Fiskservis Göteborg
Fiskservis Göteborg
Fiskservis Göteborg
Fiskservis Göteborg
Fiskservis Göteborg
Fiskservis Göteborg
Fiskservis Göteborg
Fiskservis Göteborg
Fiskservis Göteborg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

GÖTEBORG, 6 dlr, fiskservis, porslin, bestående av: 3 såssnipor, 3 fat, längder ca 19-53 cm

Missfärgningar, krackeleringar
Såssnipa med sprickor, fat med nagg

857372

2020-12-29