Richard Mortensen serigrafi
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Komposition 121", signerad Mortensen, numrerad 29/120, 1988, färgserigrafi, bildmått ca 114x114 cm, a tergo etikett från Galerie Börjeson.
Proveniens: Galerie Börjeson Malmö
Ej examinerad ur ram
857377
2020-12-27