Alf Svensson hyllsystem
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALF SVENSSON, hyllsystem, Bjästa snickerifabrik, 1960-tal, 3 sektioner som är tvådelade på mitten, vitrin, lådor samt hyllor, skåp med bakomliggande hyllplan, nyckel finns, höjd ca 183, total längd 303 samt djup 44 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, 1 borrat hål i bakstycke
857379
2020-12-27