Alf Svensson hyllsystem

Alf Svensson hyllsystem
Alf Svensson hyllsystem
Alf Svensson hyllsystem
Alf Svensson hyllsystem
Alf Svensson hyllsystem
Alf Svensson hyllsystem
Alf Svensson hyllsystem
Alf Svensson hyllsystem
Alf Svensson hyllsystem
Alf Svensson hyllsystem
Alf Svensson hyllsystem
Alf Svensson hyllsystem

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALF SVENSSON, hyllsystem, Bjästa snickerifabrik, 1960-tal, 3 sektioner som är tvådelade på mitten, vitrin, lådor samt hyllor, skåp med bakomliggande hyllplan, nyckel finns, höjd ca 183, total längd 303 samt djup 44 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, 1 borrat hål i bakstycke

857379

2020-12-27