Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1920/30-tal, art deco, fanérat i jakaranda med intarsiadekor, hyllplan i glas, höjd 161, 104x36 cm
Slitage, smärre fanérbortfall, låst, saknar nyckel
857383
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här