Vitrinskåp Art Deco

Vitrinskåp Art Deco
Vitrinskåp Art Deco
Vitrinskåp Art Deco
Vitrinskåp Art Deco
Vitrinskåp Art Deco
Vitrinskåp Art Deco
Vitrinskåp Art Deco
Vitrinskåp Art Deco
Vitrinskåp Art Deco
Vitrinskåp Art Deco

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1920/30-tal, art deco, fanérat i jakaranda med intarsiadekor, hyllplan i glas, höjd 161, 104x36 cm

Slitage, smärre fanérbortfall, låst, saknar nyckel

857383

2020-12-27