Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
FERDINAND HERNLUND (1837-1902): Tyrolsk landskap, signerad Ferd. Hernlund. 79, olja på pannå, 22,5x35 cm
857385
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här