Ferdinand Hernlund: Tyrolskt landskap

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

FERDINAND HERNLUND (1837-1902): Tyrolsk landskap, signerad Ferd. Hernlund. 79, olja på pannå, 22,5x35 cm

857385

2021-02-28