Bokskåp Art Deco

Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, 1 par, fanerade i jakaranda, 1920/30-tal, art deco, intarsiadekor, höjd ca 134, 151x33,5 cm

Fanerskador, en delvist låst, saknar nyckel,

857390

2020-12-27