Matservis Gustavsberg Flora

Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora
Matservis Gustavsberg Flora

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAFSBERG, "Flora", matservis, 115 dlr, flintgods, bestående av: 26 mattallrikar, 30 djupa, 6 efterrätt, 9 mindre djupa, 11+11 assietter, 4 fat, 1 cabaret, bringare, 2 skålar, 2 såsbåtar, 4 uppläggningsfat

Missfärgningar, lagningar, nagg, krackeleringar förekommer

857393

2020-12-29